Wie is wie?

Om de dagelijkse werking van onze vereniging te garanderen, kunnen we rekenen op een team van vaste medewerkers. Zij vormen het aanspreekpunt voor patiënten, families, hulpverleners en andere geïnteresseerden. Daarnaast onderhouden zij contacten met mucocentra, de overheid, officiële instanties en bedrijven om actief te lobbyen en de belangen van mucopatiënten te verdedigen waar nodig. Bovendien zetten zij zich in om de ziekte muco beter bekend te maken bij het publiek. Maak kennis met ons team vaste medewerkers, vaste vrijwilligers, Raad van Bestuur en onze regionale actiegroepen. Ons algemeen contactadres: info@muco.be!

Directie:

Stefan Joris  Ulrike Pypops Joseph Shyirambere Kris Van Kerkhoven 
 

Algemeen Directeur 

Adjunct-directeur

Dienst families

Adjunct-directeur

Dienst Administratie

 

Verantwoordelijke Fondsenwerving en communicatie 

 stefan@muco.be ulrike@muco.be joseph@muco.be kris@muco.be 
 02 663 39 04 02 663 39 00 02 613 27 17 02 663 39 09 

 

Onze medewerkers:

Ken De Marie Nicolas Michaux  Catheline Wildiers Hilde De Keyser

 

 

Beleidsmedewerker

Contact families & belangenverdediging (NL)

Contact families (FR) Contact families & 
professionelen Antwerpen
CF Europe
ken@muco.be nicolas@muco.be

catheline.wildiers@gmail.com

hilde@muco.be
02 613 27 19 02 613 27 15 0474 90 22 93 02 613 27 16   

 

Véronique Van Ertvelde
Karine van Baren
 Katrien De Groof  
   
Communicatie (FR) Acties & Green van de Hoop (FR) Fondsenwerving & communicatie  
vero@muco.be

karine@muco.be

katrien@muco.be
 
02 663 39 07

02 663 39 08

02 663 39 06  

 

Isa Deherdt
Christelle Delbrassinne Carinie Niyonizigiye
 
Christelle    

Algemeen onthaal &
bestellingen medisch materiaal

Secretariaat Medewerker boekhouding  
isa@muco.be christelle@muco.be carinie@muco.be  
 02 613 27 10 02 613 27 18  02 613 27 14  

 

 

 Catherine Cosemans Etienne Heyvaert    
   
 
 

Beheer leden en sympathisanten

Logistiek    
catherine@muco.be  etienne@muco.be    
 02 613 27 12  02 663 39 01    

 

Onze vaste vrijwilligers:

Anne Mentrop Gisèle Delaroyere Jacqueline De Wachter  
     
Logistiek acties en mailings Logistiek acties en mailings Logistiek kaartencampagne  

 

Onze Raad van Bestuur:

Tijdens de Algemene Vergadering van 19 maart 2016 werd een nieuwe raad van bestuur verkozen. Deze bestuurders zijn mensen die zelf muco hebben of hebben een familielid met muco. Zij coöpteren daarnaast nog extra bestuurders op basis van hun expertise.

Jan Vanleeuwe zal de komende drie jaar voorzitter zijn van de Mucovereniging. Joëlle Tilmant werd verkozen tot nieuwe ondervoorzitster. Pascal Borrey zal ook de komende bestuursperiode de functie van secretaris uitoefenen.

De raad van bestuur en de medewerkers van de Mucovereniging wensen Prof. Jean-Jacques Cassiman uitdrukkelijk te bedanken voor zijn jarenlange inzet in de hoedanigheid van ondervoorzitter en zijn verheugd dat hij zijn expertise ook de komende drie jaar ten dienste zal stellen als bestuurder.

De raad van bestuur en de medewerkers van de Mucovereniging wensen tenslotte ook de voormalige bestuurders Luc Goossens, Alexandre Vandermeersch en Kim Blomme te bedanken voor hun waardevolle steun de voorbije jaren!

[Foto bijschrift] vlnr boven: Dr. Jan Vanleeuwe (voorzitter), Inge Craninckx, Ann Lemmens, Pascal Borrey (secretaris); vlnr beneden: Céline De Sart, Caroline Maison, Karen Vanderaa, Joëlle Tilmant (ondervoorzitster) & Stéphane Simal.

Volgende bestuurders ontbreken op de foto: Thibault Baert, Sandrine Wustefeld, Prof. Jean-Jacques Cassiman en Prof. Georges Casimir (Voorzitter van het Medisch Comité). 

Regionale actiegroepen:

Naam actiegroep Actieradius Contactgegevens Website
ACMA (Actiecomité Mucoviscidose Antwerpen) regio Antwerpen jan.wauters@acma-muco.be www.acma-muco.be
Hard/t voor muco (Muco Puurs) regio Puurs martine.de.smedt@hotmail.com  
Zevendonk regio Turnhout info@zevendonkvoormuco.be www.zevendonkvoormuco.be
Muco Roeselare regio Roeselare info@mucoroeselare.be www.mucoroeselare.be
Muco Liège regio Luik    
AMCM regio Moeskroen info@amcm.be www.amcm.be
Muco Namur-Luxembourg regio Namen en Luxemburg    
Actiegroep Jan10 regio Hooglede info@jan10.be www.jan10.be