Wie is wie?

Om de dagelijkse werking van onze vereniging te garanderen, kunnen we rekenen op een team van vaste medewerkers. Zij vormen het aanspreekpunt voor patiënten, families, hulpverleners en andere geïnteresseerden. Daarnaast onderhouden zij contacten met mucocentra, de overheid, officiële instanties en bedrijven om actief te lobbyen en de belangen van mucopatiënten te verdedigen waar nodig. Bovendien zetten zij zich in om de ziekte muco beter bekend te maken bij het publiek. Maak kennis met ons team vaste medewerkers, vaste vrijwilligers, Raad van Bestuur en onze regionale actiegroepen. Ons algemeen contactadres: info@muco.be!

Directie:

Stefan Joris   Joseph Shyirambere Kris Van Kerkhoven  
     

Algemeen Directeur 

Adjunct-directeur

Dienst Administratie

Verantwoordelijke Fondsenwerving en communicatie

 

 

 stefan@muco.be  joseph@muco.be kris@muco.be   
 02 663 39 04  02 613 27 17 02 663 39 09   

 

Onze medewerkers:

Ken De Marie Nicolas Michaux  Catheline Wildiers Hilde De Keyser

 

 
 

Beleidsmedewerker

Contact families & belangenverdediging (NL)

Contact families (FR) Contact families & 
professionelen Antwerpen
CF Europe
ken@muco.be nicolas@muco.be

catheline.wildiers@gmail.com

hilde@muco.be
02 613 27 19 02 613 27 15 0474 90 22 93 02 613 27 16   

 

Véronique Van Ertvelde
Karine van Baren
 Katrien De Groof Ann Stroobants 
   
Communicatie (FR) Acties & Green van de Hoop (FR) Fondsenwerving & communicatie Educatief medewerker 
vero@muco.be

karine@muco.be

katrien@muco.be
 ann@muco.be
02 663 39 07

02 663 39 08

02 663 39 06 02 663 39 02 

 

Isa Deherdt
Christelle Delbrassinne Carinie Niyonizigiye
 
Christelle    

Algemeen onthaal &
bestellingen medisch materiaal

Secretariaat Medewerker boekhouding  
isa@muco.be christelle@muco.be carinie@muco.be  
 02 613 27 10 02 613 27 18  02 613 27 14  

 

 

 Catherine Cosemans Etienne Heyvaert Nik Grymonprez   
      
 
 

Beheer leden en sympathisanten

Logistiek Fondsenwerving (NL)  
catherine@muco.be  etienne@muco.be nik@muco.be  
 02 613 27 12  02 663 39 01 02 663 39 05   

 

Onze vaste vrijwilligers:

Anne Mentrop Gisèle Delaroyere Philippe Schelpe Christiane Delbrassine 
   
Logistiek acties en mailings Logistiek acties en mailings Database  Logistiek acties en mailings

 

Onze Raad van Bestuur:

 

Tijdens de Algemene Vergadering van 19 maart 2016 werd een nieuwe raad van bestuur verkozen. Deze bestuurders zijn mensen die zelf muco hebben of hebben een familielid met muco. Zij coöpteren daarnaast nog extra bestuurders op basis van hun expertise. De termijn van de raad van bestuur bedraagt drie jaar.

De samenstelling van de raad van bestuur is als volgt: Dr. Jan Vanleeuwe (voorzitter), Joëlle Tilmant (ondervoorzitster), Pascal Borrey (secretaris), Inge Craninckx, Ann Lemmens, Caroline Maison, Karen Vanderaa, Céline Fraiture, Prof. Dr. Elke De Wachter (voorzitster van het Medisch Comité), Thibault Baert, Sandrine Wustefeld & Stéphane Simal.

Regionale actiegroepen:

Naam actiegroep Actieradius Contactgegevens Website
ACMA (Actiecomité Mucoviscidose Antwerpen) regio Antwerpen jan.wauters@acma-muco.be www.acma-muco.be
Hard/t voor muco (Muco Puurs) regio Puurs martine.de.smedt@hotmail.com  
Zevendonk regio Turnhout info@zevendonkvoormuco.be www.zevendonkvoormuco.be
Muco Roeselare regio Roeselare info@mucoroeselare.be www.mucoroeselare.be
AMCM regio Moeskroen  info@amcm.be  www.amcm.be
Actiegroep Jan10 regio Hooglede info@jan10.be www.jan10.be