Ons mucoteam tot je dienst

In Brussel staat ons mucoteam voor je klaar om je een antwoord te geven op je vragen en je te helpen bij je bestellingen. Hieronder vind je de contactgevens van de Nederlandstalige medewerkers die je in de eerste plaats kunnen verder helpen.

Algemeen   info@muco.be 02/67 55 769
       

 

Patiënten en families

       
Ulrike Contactpersoon volwassenen met muco en families ulrike@muco.be 02/66 33 900
Ken Beleidsmedewerker ken@muco.be 02/61 32 719
  Educatie en scholen educatie@muco.be 02/67 55 769
Catheline Medewerker catheline.wildiers@gmail.com 0474/90 22 93
       

 

Bestellingen, administratie en logistiek

Christelle Bestelling voeding en wenskaarten christelle@muco.be 02/61 32 718

Isa

Bestelling medisch materiaal isa@muco.be 02/66 33 906
Etienne Logistiek etienne@muco.be 02/66 33 901

 

Fondsenwerving en communicatie

Katrien Acties in Vlaanderen en bestelling aapjes katrien@muco.be 02/66 33 906
Kris Fondsenwerving en communicatie algemeen kris@muco.be 02/66 33 909
Catherine Adreswijzigingen en fiscale attesten catherine@muco.be 02/61 32 712